Konkurs fotograficzny

Znamy   wyniki  konkursu   fotograficznego w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Wykazaliście się ogromną  kreatywnością. Temat  fotografii ujęto w bardzo różnorodny  sposób. Niektóre pomysły powtarzały się, ale każde zdjęcie jest wyjątkowe. Wszystkim gratulujemy ciekawego spojrzenia na fotografię z książką.  Jury w składzie : Alicja Bobowska – Gminna Biblioteka Publiczna  w Dobrzeniu Wielkim, Dorota Trojan – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Anna Skrzypiec – nauczyciel plastyki,Sabina  Lazik – Wodarz- nauczyciel bibliotekarz             przyznało następujące miejsca :

I miejsce Maja Długosz – klasa 3

II miejsce Nikola Kulig – klasa 1

III  miejsce Alan Kubicki- klasa 3  i Hanna Giza – klasa 4.

Zadanie nie było łatwe, więc dodatkowo jury przyznało 1 wyróżnienie dla Mileny Kilian z klasy 1. Poznajcie fotografie laureatów ! Oprócz tego przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich uczestników. Od 14 listopada zapraszamy na wystawę fotograficzną Waszych prac na gazetkę do biblioteki. Na uroczyste wręczenie nagród zapraszamy 10 listopada (czwartek) na godz. 10:45 do sali gimnastycznej. Nagrody i dyplomy otrzymacie z rąk pani Dyrektor Doroty Lewandowskiej-Jaroń .  Zrealizowane przedsięwzięcie to jedno z działań NPRCZ  w naszej szkole.

Sabina Lazik-Wodarz