Najważniejsze informacje

Komunikat

  Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 26 września, w środę o godzinie 17.00. 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Uwaga uczniowie

Zbliża się Europejski Tydzień Sportu. Zachęcamy do wspólnej aktywności.

W naszej szkole będziemy uczestniczyć w ETS, w  terminach 27.09-czwartek, oraz 28.09-piątek.

Plan

czwartek 27.09.2018r.- TENISOWY ZAWRÓT GŁOWY

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będą trwać rozgrywki tenisowe

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII  i 3 Gim.

 

piątek 28.09.2018r.- RUN-FUN

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będzie można zmierzyć się z torem przeszkód

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII i 3 Gim.

 

Serdecznie zapraszamy

                                                                                                      Organizatorzy

 

Uwaga uczniowie

Już 3 października odbędą się wyboru Samorządu Uczniowskiego, Opiekuna Samorządu oraz Rzecznika Praw Ucznia. 

Pamiętaj Twój głos ma znaczenie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DRODZY UCZNIOWIE !!!  

Pragnę poinformować, że mamy już w szkolnej bibliotece książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dokonując zakupów kierowałam się przede wszystkim Waszymi propozycjami oraz Waszych rodziców. Wśród zakupionych pozycji znalazły się: klasyka literatury polskiej i obcej, fantastyka, opowiadania historyczne, powieści i opowiadania przygodowe, opowiadania dla młodszych dzieci pisane większą czcionką, powieści i opowiadania obyczajowe dla uczniów w każdym wieku.

Zapraszam do biblioteki, książki czekają na swoich czytelników!!!

 

 

 

Szanowni Rodzice,

W roku szkolnym 2018/2019 składka na ubezpieczenie wynosi 67,48 zł. Zapoznanie z ofertą jak i wpłat można dokonać u wychowawców poszczególnych klas.

Aktualności z naszej szkoły

Co takiego kryje tajemnicza skrzynka?

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie szkoły, uczęszczający na zajęcia biblioteczne z elementami biblioterapii odwiedzili dzieci z Katolickiego Przedszkola Niepublicznego im. Edmunda Bojanowskiego w Chróścicach. Celem wizyty było pokazanie młodszym kolegom, że książki i opowieści w nich zawarte, to coś bardzo ciekawego. Książki mogą bawić, … Continued

Z wizytą u Seniorów

wpis w: Aktualności | 0

Na zaproszenie Seniorów klasa I  i  uczniowie klasy IV udali się do Centrum Seniora z programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz piosenkami wiosennymi. Dzieci zaprezentowały wierszyki  i piosenki  dla babci i dziadka. Przygotowały również upominki, które wykonały … Continued

II Miejsce w Województwie w Memoriale Andrzeja Grubby

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 22.03.2019 w Dalachowie odbył się drużynowy wojewódzki  turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci polskiej ikony tenisa stołowego Andrzeja Grubby. Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Matros, Krzysztof Michno i Zuzanna Malcharczyk. Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci, którzy w pierwszym meczu … Continued

Międzynarodowy Dzień Gofra

wpis w: Aktualności | 0

W piątek po szkolnym korytarzu unosił się wspaniały zapach gofrów. Klasa 4a zorganizowała „Dzień Gofra”.  To nietypowe święto obchodzone jest 25 marca. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczyły bardzo długie kolejki na każdej przerwie. Sprzedano ponad 200 … Continued

Światowy Dzień Poezji

wpis w: Aktualności | 0

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski „Wierszoklatka”. Uczniowie klas I-V recytowali wiersze o zwierzętach. Komisja konkursowa wyłoniła najlepszych: Miejsce I: Zuzanna Żmudź Miejsce II: Wktoria Mateja Miejsce III: Sara … Continued

Ubrani w książkę

wpis w: Aktualności | 0

Wyłoniono najlepsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia z książką w taki sposób, aby powstało ciekawe połączenie. Najlepsze zdjęcia w konkursie: – Miejsce I: Sara Jaskólska – Miejsce II: Wiktoria Mateja … Continued

Tenis stołowy. Finał wojewódzki w Cisku

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 14.03.2019 w Cisku odbył się indywidualny finał wojewódzki  szkół podstawowych dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Na zawodach stawiło się 30 zawodniczek i 33 zawodników  najlepszych w województwie którzy przeszli eliminację poprzez gminę, powiat docierając aż do finału … Continued

Projekty - certyfikaty - nasz udział