Najważniejsze informacje

Komunikat

  Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 26 września, w środę o godzinie 17.00. 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Uwaga uczniowie

Zbliża się Europejski Tydzień Sportu. Zachęcamy do wspólnej aktywności.

W naszej szkole będziemy uczestniczyć w ETS, w  terminach 27.09-czwartek, oraz 28.09-piątek.

Plan

czwartek 27.09.2018r.- TENISOWY ZAWRÓT GŁOWY

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będą trwać rozgrywki tenisowe

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII  i 3 Gim.

 

piątek 28.09.2018r.- RUN-FUN

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będzie można zmierzyć się z torem przeszkód

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII i 3 Gim.

 

Serdecznie zapraszamy

                                                                                                      Organizatorzy

 

Uwaga uczniowie

Już 3 października odbędą się wyboru Samorządu Uczniowskiego, Opiekuna Samorządu oraz Rzecznika Praw Ucznia. 

Pamiętaj Twój głos ma znaczenie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DRODZY UCZNIOWIE !!!  

Pragnę poinformować, że mamy już w szkolnej bibliotece książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dokonując zakupów kierowałam się przede wszystkim Waszymi propozycjami oraz Waszych rodziców. Wśród zakupionych pozycji znalazły się: klasyka literatury polskiej i obcej, fantastyka, opowiadania historyczne, powieści i opowiadania przygodowe, opowiadania dla młodszych dzieci pisane większą czcionką, powieści i opowiadania obyczajowe dla uczniów w każdym wieku.

Zapraszam do biblioteki, książki czekają na swoich czytelników!!!

 

 

 

Szanowni Rodzice,

W roku szkolnym 2018/2019 składka na ubezpieczenie wynosi 67,48 zł. Zapoznanie z ofertą jak i wpłat można dokonać u wychowawców poszczególnych klas.

Aktualności z naszej szkoły

Narodowe Czytanie 2019

wpis w: Aktualności | 0

Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie organizowanej przez Prezydenta RP. Podczas tegorocznej odsłony akcji Narodowe Czytanie Para Prezydencka zaproponowała do czytania  Nowele polskie. Osiem lektur na ósme narodowe czytanie, a wśród nich: Dobra pani – Eliza Orzeszkowa; … Continued

Lekcja tańca na poranny rozruch

wpis w: Aktualności | 0

Poniedziałkowy poranek rozruszał klasy I-V w ramach promocji zajęć z tańca nowoczesnego połączonego z edukacją. Instruktorki z Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka uczą nasze dzieci tańca już od kilku lat. Program zajęć opiera się o hip hop i disco. … Continued

WITAJ SZKOŁO

wpis w: Aktualności | 0

  2 września po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej społeczność szkolna zgromadziła się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: przedstawicielki organu prowadzącego – p. Gabriela Szmolke i p. Adrianna Pietrzyk oraz ksiądz proboszcz – Zygmunt Jaworek. Po … Continued

Zielona Szkoła

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 3-7 czerwca 2019 roku odbyła się wyjątkowa  pięciodniowa wycieczka „Zielona Szkoła”. Pojechaliśmy do Międzybrodzia Żywieckiego, gdzie odkrywaliśmy piękno naszej Ojczyzny. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie szkoły podstawowej oraz nauczyciele, razem 110 osób. Program „Zielonej Szkoły” był bardzo bogaty. Każda … Continued

Anielski wyjazd

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 11.06.209r. odbyła się wycieczka ministrantów i marianek. Inicjatorem wyjazdu był ksiądz proboszcz Zygmunt Jaworek.  Pierwszym punktem programu było Sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie. Tam odbyła się msza święta. Następnie nowicjusz opowiedział o historii powstania sanktuarium, a po tym … Continued

Akademia wspólnych chwil

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie klasy VII oraz klasy I w roku szkolnym 2018/2019 brali udział w programie Akademii Wspólnych Chwil. Projekt ten miał na celu kształtowanie umiejętności niesienia pomocy młodszym kolegom, rozwijanie empatii, podniesienie samooceny u uczniów klas starszych. U dzieci z klas … Continued

Program Edukacji Prawnej Nastolatków

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 14 czerwca uczniowie kl. 7 i 8 mieli okazję uczestniczyć w pilotażowym programie EDUKACJI PRAWNEJ NASTOLATKÓW realizowanym przez adwokatów z Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu oraz studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu Opolskiego pod patronatem Departamentu Edukacji i Rynku Pracy … Continued

Projekty - certyfikaty - nasz udział