Najważniejsze informacje

Aktualności z naszej szkoły

Paczka dla dzieci z Ukrainy

wpis w: Aktualności | 0

W naszej szkole w okresie przedświątecznym została zorganizowana akcja ”Paczka dla dzieci z Ukrainy”. Przedmiotem zbiórki były przybory szkolne. Do tej inicjatywy chętnie przyłączyli się uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami. Dziękujemy Panu Piotrowi Szlapie – wójtowi gminy za pomoc … Continued

Z modlitwą różańcową w Radiu Doxa

wpis w: Aktualności | 0

Dnia 14 stycznia na zaproszenie ks. Zbigniewa Bienkiewicza mogliśmy wziąć udział w prowadzeniu Modlitwy różańcowej w Radiu Doxa. Razem z uczniami 8 klasy mogliśmy poprowadzić śpiew i różaniec. Było to niesamowite przeżycie, pierwszy raz mogliśmy uczestniczyć w transmisji na żywo. … Continued

Wspólne kolędowanie na Sali Wiejskiej

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 19.01.2020r. odbyło się wspólne kolędowanie uczniów naszej szkoły z mieszkańcami Chróścic w Sali Wiejskiej. Inicjatywa odbyła się w ramach współpracy z radą sołecką w Chróścicach oraz panią Sołtys. Na początku zostały przedstawione jasełka przygotowane przez siostrę Kamilę, a … Continued

Lekcja cierpliwości

wpis w: Aktualności | 0

Czym jest złość oraz jak sobie z nią poradzić, to temat warsztatów przeprowadzonych na zajęciach z wychowawcą w klasie VIII. Na początku uczniowie musieli odpowiedzieć na pytanie, czym jest złość i co może ją wywołać. Następnie klasa obejrzała film i … Continued

Konkurs Języka Niemieckiego

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 10.01.2020r. odbył się w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim gminny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Anika Zdera kl. VIA, Sonia Kociok kl. VIA, Paweł Śniatała kl. VIIB, Wiktoria Opała kl. VIII oraz Katrin Pampuch … Continued

Kolejny sukces naszej IZY

wpis w: Aktualności | 0

19.01 2020 r.w Turawie odbył się Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek. Uczennica Izabela Matros zajęła 1 miejsce i prawo startu w Grand Prix Polski Kadetek.Turniej odbędzie w Jarosławiu . Marta Lityńska – trenerka

III miejsce dla naszych dziewczyn

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 14.01.2020 r. w Niemodlinie odbył się finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu dzięki wygranej w mistrzostwach gminy, powiatu docierając aż na Mistrzostwa Województwa Opolskiego. Pierwszy mecz w rozgrywkach grupowych … Continued

Projekty - certyfikaty - nasz udział