Najważniejsze informacje

Komunikat

  Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 26 września, w środę o godzinie 17.00. 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Uwaga uczniowie

Zbliża się Europejski Tydzień Sportu. Zachęcamy do wspólnej aktywności.

W naszej szkole będziemy uczestniczyć w ETS, w  terminach 27.09-czwartek, oraz 28.09-piątek.

Plan

czwartek 27.09.2018r.- TENISOWY ZAWRÓT GŁOWY

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będą trwać rozgrywki tenisowe

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII  i 3 Gim.

 

piątek 28.09.2018r.- RUN-FUN

Na przerwie 1,2,3,4 na sali gimnastycznej będzie można zmierzyć się z torem przeszkód

Przerwa 1 Klasy I-II
Przerwa 2 Klasy IVa-IVb
Przerwa 3 Klasy V-VI
Przerwa 4 Klasy VII, VIII i 3 Gim.

 

Serdecznie zapraszamy

                                                                                                      Organizatorzy

 

Uwaga uczniowie

Już 3 października odbędą się wyboru Samorządu Uczniowskiego, Opiekuna Samorządu oraz Rzecznika Praw Ucznia. 

Pamiętaj Twój głos ma znaczenie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DRODZY UCZNIOWIE !!!  

Pragnę poinformować, że mamy już w szkolnej bibliotece książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dokonując zakupów kierowałam się przede wszystkim Waszymi propozycjami oraz Waszych rodziców. Wśród zakupionych pozycji znalazły się: klasyka literatury polskiej i obcej, fantastyka, opowiadania historyczne, powieści i opowiadania przygodowe, opowiadania dla młodszych dzieci pisane większą czcionką, powieści i opowiadania obyczajowe dla uczniów w każdym wieku.

Zapraszam do biblioteki, książki czekają na swoich czytelników!!!

 

 

 

Szanowni Rodzice,

W roku szkolnym 2018/2019 składka na ubezpieczenie wynosi 67,48 zł. Zapoznanie z ofertą jak i wpłat można dokonać u wychowawców poszczególnych klas.

Aktualności z naszej szkoły

Minikoszykówka etap gminny

wpis w: Aktualności | 0

Igrzyska Dzieci, to system szkolnych rozgrywek organizowany przez Szkolny Związek Sportowy. Wczoraj nasza placówka w Chróścicach była gospodarzem zawodów z Minikoszykówki dla roczników 2006 i młodszych (klasy VI) na etapie gminnym. Innymi słowy graliśmy finały gminy Dobrzeń Wielki. Uczennice i … Continued

Przepustka na Grand Prix Polski

wpis w: Aktualności | 0

12 stycznia w Krapkowicach odbył się  3(WTK) Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzików, w którym  udział brali uczniowie – Krzysztof Michno, zajmując 2 miejsce, Izabela Matros 1 miejsce.Zawodnicy wywalczyli o prawo do udziału w 3 Grand  Prix Polski, który odbędzie … Continued

Święta, czas radości

wpis w: Aktualności | 0

Piątek 21 grudnia przeżyliśmy w naszej szkole w bardzo świątecznej atmosferze. Wprowadzili nas w nią nasi uczniowie, którzy wcielając się w małych aktorów zagrali Jasełka pod tytułem „Gwiazda”. Podczas oglądania przedstawienia mogliśmy sercem i wyobraźnią włączyć się w wędrówkę Indian, … Continued

Wspólne kolędowanie z mieszkańcami Chróścic

wpis w: Aktualności | 0

Boże Narodzenie to czas spotkań ludzi by dzielić się radością z nadchodzących świąt. Kolejny raz mieszkańcy Chróścic spotkali się w Sali wiejskiej by podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy. W ciepłej i miłej atmosferze wysłuchali kolęd i piosenek świątecznych … Continued

Święta tuż, tuż

wpis w: Aktualności | 0

„To człowiek człowiekowi najbardziej jest potrzebny do szczęścia”.                                                                 … Continued

Opowieść wigilijna-konkurs przedświąteczny

wpis w: Aktualności | 0

19.12.2018 z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia został zorganizowany konkurs ze znajomości lektury „Opowieść wigilijna” – Charlesa Dickensa oraz tradycji i obyczajów bożonarodzeniowych. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas szóstych, siódmych, ósmych Szkoły Podstawowej oraz uczniowie 3 klasy gimnazjum. … Continued

Przedświąteczna radość

wpis w: Aktualności | 0

Nasze zaangażowanie w Tygodniu Misyjnym przyniosło już piękne owoce, zebrane przez nas produkty spożywcze kilkanaście dni temu dotarły do Kamerunu. W Figuil był to dzień wielkiej radości, zwłaszcza że zbliżają się święta Bożego Narodzenia i każda okazana pomoc nabiera wtedy … Continued

Z wizytą w przedszkolu

wpis w: Aktualności | 0

W związku z 100 –rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, klasa I wybrała się do przedszkola, by swoim młodszym kolegom i koleżankom zaprezentować piosenki patriotyczne. Dzieci zaśpiewały popularne  piosenki z okresu, gdy powstawała Polska: „Wojenko, wojenko”, „Serce w plecaku”, a także … Continued

Projekty - certyfikaty - nasz udział