WITAJ  SZKOŁO

WITAJ SZKOŁO

2 września po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej społeczność szkolna zgromadziła się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: przedstawicielki organu prowadzącego – p. Gabriela Szmolke i p. Adrianna Pietrzyk oraz ksiądz proboszcz – Zygmunt Jaworek. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i krótkim programie upamiętniającym 80 rocznicę wybuchu  II Wojny Światowej  minutą ciszy uczciliśmy wszystkich poległych w tamtych dniach.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły pani Renata Dąbrowska.  Oficjalnie powitała rodziców i uczniów oraz przedstawiła kadrę pedagogiczną. Najważniejszym punktem dzisiejszej uroczystości było wręczenie rogów obfitości najmłodszym uczniom, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.