ZACZYTANA SZKOŁA

Publiczna Szkoła Podstawowa w Chróścicach przystąpiła do ogólnopolskiego projektu „Zaczytana szkoła”. Jego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa u dzieci i młodzieży.

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do aktywnego udziału w tym projekcie!

Przed Wami możliwość udziału w wielu ciekawych inicjatywach, konkursach i wydarzeniach.

Zachęcam do wykonania prac w pierwszym
konkursie plastycznym
pt. „Zaczytana Szkoła”.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły.

Zadanie polega na wykonaniu pracy plastycznej. Tematem pracy może być obraz wybranej postaci literackiej, ilustracja do ulubionej książki lub reklama polecanej książki.
Technika pracy – dowolna, np.: plakat, szkic, collage, farby, itp.
Format pracy – A3 lub A4
Termin oddania prac –  7 maja 2021r. Prace przynieś do biblioteki lub zdjęcie pracy prześlij na adres: biblioteka@szkolachroscice.pl
Prace zostaną ocenione przez jury w terminie do 14 maja 2021r.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz prace zostaną dodatkowo ocenione przez nauczyciela plastyki.  Na zwycięzców czekają nagrody!
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Justyna Kasprzyk-Ressel

bibliotekarz