Akcja”Mała Gwiazdka”-wspólnie dla Domowego Hospicjum w Opolu

W listopadzie, z inicjatywy pedagoga szkolnego Małgorzaty Samson i we współpracy ze szkolnym wolontariatem, dołączyliśmy do akcji organizowanej przez fundację Julki Bonk pt: „Mała Gwiazdka”. Zebraliśmy ręczniki, pościel, ubranka, patyczki kosmetyczne, pampersy, mydła, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, proszki do prania, szampony, szczoteczki do zębów, kremy, płatki kosmetyczne, oliwki, płyny do płukania, kocyki, kaszki, ubranka, zabawki. 30.11.2016 opiekun wolontariatu , p. Donata Bieniek, dostarczyła zebrane dary do siedziby fundacji. Trafią one do podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu, które pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Pragniemy serdecznie podziękować uczniom, a przede wszystkim ich rodzicom, za okazane serce.
Pamiętajmy, że “kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”                                                                                                                                                                        (Flora Edwards)