Chłopcy w finale powiatu w dwa ognie!

Uczniowie naszej szkoły przeszli już 2 etapy zawodów w dwa ognie kategorii chłopców. 10.01.2020 wygrali finał gminny, pokonując PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim i PSP w Kup. Dzięki tej wygranej awansowali do półfinału powiatu, który odbył się 13.01.2020 w Niemodlinie. Tam drużyna PSP w Chróścicach zajęła 2 miejsce, które było premiowane przejściem do finału powiatu.

Kolejne zawody naszych chłopaków odbędą się 22.01.2020 w Niemodlinie. Wierzymy w zwycięstwo!

Mniej szczęścia miały dziewczęta, które w finale gminy zajęły 3 miejsce.

Uczniom-sportowcom oraz ich rodzicom należą się wyrazy uznania. Nie dość, że muszą wykazywać się ponadprzeciętną sprawnością fizyczną, to radzą sobie z nadrabianiem zaległości wynikających z nieobecności w szkole podczas zawodów.

Kadra chróścic
– dziewczyny: Milena, Jessica, Wiktoria, Magda, Paula, Lena, Emilii, Sonia, Julia, Julia i Nikola
– chłopcy: Dawid, Aleks, FIlip, Szymon, Paweł, Andrzej, Jakub, Filip, Nikodem i Tobiasz.

Za przygotowanie uczniów na zawody z dwóch ogni odpowiedzialni byli panowie wuefiści Marcin Kondziela i Mateusz Młynek