Ciekawe, intrygujące?Co nowego w bibliotece-sprawdź!

Rozpocznij tam ,gdzie jesteś. Wykorzystaj to ,co masz. Zrób to, co możesz. (Ashe – oto myśl na Nowy Rok)
Przyjdź po prostu do biblioteki szkolnej. Czeka tu na Ciebie wiele nowości .Dla każdego coś ciekawego !
*Dla młodszych uczniów opowiadania z cyklu Harry i wiaderko pełne dinozaurów , Złomek zastępcą szeryfa…itd
* Dla nieco starszych – ciąg dalszy ,,Seria niefortunnych zdarzeń” , Cukierek dla dziadka Tadka, Magiczny piesek…itd.
*Dla jeszcze starszych-Trylogia czasu, Pamiętnik nastolatki…itddsc_0030
*Poradnikowe- Ale plama czyli dobre maniery i domowe afery, Nie pójdę z nieznajomym , Atlas ptaków i wiele innych ciekawych tytułów.
Najczęściej są to pojedyncze egzemplarze i im szybciej przybędziesz, tym większy będziesz miał wybór. Pamiętaj, że książki, które nie są lekturami możesz wypożyczać na trzy tygodnie; inni też chcieliby przeczytać ,więc nie przetrzymuj bez potrzeby.
dsc_0028Jest karnawał,a w karnawale wszyscy lubią bale przebierańców! W bibliotece można obejrzeć wystawę masek karnawałowych. Jeśli Cię zaciekawi możesz otrzymać szablony i nawet sam taką wykonać.

Zapraszam do biblioteki szkolnej
MY CZYTAMY !!!!!