Diecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej i Metafizycznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Metafizycznej w formie zdalnej.

Konkurs zostaje rozpisany w następujących kategoriach:
1) przedszkola
2) szkoły podstawowe kl. I –III,
3) szkoły podstawowe kl. IV-VI,
4) szkoły podstawowe kl. VII- VIII,
5) szkoły ponadpodstawowe.
Konkurs zostanie przeprowadzony drogą internetową.
Etap szkolny: w celu wyłonienia przedstawiciela szkoły, z każdej kategorii, zaleca się przeprowadzanie etapu szkolnego konkursu.
Etap finałowy: Każdy uczestnik przygotowuje swoje wykonanie jednego utworu poetyckiego o tematyce religijnej bądź metafizycznej w formie filmiku, w popularnym formacie wideo (np. MP4).
Nagrany filmik wraz z kartą uczestnika nauczyciel bądź rodzic lub pełnoletni uczestnik przesyła jako załączony plik bądź udostępniony poprzez chmurę na adres poezajreligijna@sp18.pl.
Jury wyłoni laureatów w każdej kategorii.
Szczegółowy regulamin konkursu pod adresem http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/aktualnosci/840-diecezjalny-konkurs-recytatorski-poezji-religijnej-i-metafizycznej