“Dobrzeński Talent”- uhonorowano naszych uczniów

W październiku prestiżowy tytuł   “Dobrzeński Talent” trafił do wybranych uczniów  szkół  z gminy Dobrzeń Wielki. Tradycyjnie asygnowany jest tym, którzy są laureatami konkursów tematycznych, przedmiotowych, artystycznych, sprawnościowych, sportowych o zasięgu wojewódzkim, ponadwojewódzkim, niejednokrotnie na szczeblu ogólnopolskim, a także międzynarodowym. Dodatkowym warunkiem są wysokie wyniki w nauce oraz nienaganne zachowanie. Zaszczytny tytuł trafił również do uczniów naszej szkoły, a mianowicie do:

Julii Wójcik –  II miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Zawadzkiego, kategoria juniorki, Zawadzkie czerwiec 2016 r.
– średnia ocen – 5,25
– ocena z zachowania – wzorowa

Martyny Sochor – I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Burmistrza Gminy Milicz i Starosty Powiatu Milickiego „MAGIA TAŃCA”, Milicz czerwiec 2016 rok,
– średnia ocen – 5,0
– ocena z zachowania – wzorowa

Serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.