Event lekkoatletyczny

W środę 7.12 bieżącego roku, drużyna w skład której wchodzili uczniowie klas drugich i trzecich szkoły podstawowej brała udział w evencie sportowym pod hasłem “Lekkoatletyka dla każdego”. Impreza odbyła się na sali gimnastycznej w Dobrzeniu Wielkim. Uczniowie mogli sprawdzić się w specjalnie dobranych konkurencjach realizowanych w układzie stacyjnym.  Był skok wzwyż, skok w dal, rzut piłką lekarską oraz inne ciekawe zadania, które wyzwalały w najmłodszych ogromne zaangażowanie. Na zakończenie spotkania było pamiątkowe zdjęcie oraz upominki, które wręczył sam Mikołaj. Udział w wydarzeniu sprawił, że każdy uczestnik odkrył w sobie talent do nowych dyscyplin sportowych, które będzie mógł sukcesywnie rozwijać.