Hospicjum to też życie

25 października w Starych Siołkowicach odbył się koncert charytatywny – Głosy dla hospicjów w ramach XVI Ogólnopolskiej Kampanii „Hospicjum to też życie”. Wzięli w nim udział uczniowie ze Starych Siołkowic, Chróścic, podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej i zaproszony gość –  Mariusz Buczek artysta z Wołczyna. Uczniowie zaprezentowali utwory wokalne, instrumentalne i tańce. Również  uczestnicy WTZ  przygotowali  piosenki, ale zachwyt wzbudził występ  Sandry i  Pani Katarzyny. Zaśpiewały wzruszającą piosenkę „Mamo, Bóg się nie pomylił”. Na koniec wystąpił Mariusz Buczek z repertuarem poezji śpiewanej.         Wszystkie występy zostały nagrodzone brawami, a spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Koncert to jedna z form  promowania idei wolontariatu i uwrażliwienia na potrzeby drugiego człowieka.