II Miejsce w Województwie w Memoriale Andrzeja Grubby

W dniu 22.03.2019 w Dalachowie odbył się drużynowy wojewódzki  turniej tenisa stołowego poświęcony pamięci polskiej ikony tenisa stołowego Andrzeja Grubby. Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Matros, Krzysztof Michno i Zuzanna Malcharczyk.

Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci, którzy w pierwszym meczu pokonali

PSP II Dalachów 3:1.W drugim meczu po zaciętym pojedynku pokonali 3:2 SP 1 Niemodlin.

W trzecim meczu wygrali 3:1 z PSP Dalachów. W czwartym spotkaniu pokonali

3:1 SP Kowale. W piątym meczu spotkali się z faworytem rozgrywek SP 3 Nysa i tu nasi uczniowie musieli uznać wyższość Nysan przegrywając 0:3.Pomimo porażki był to bardzo dobry występ naszych uczniów, którzy rozegrali bardzo dobry turniej w tym dniu zajmując wysokie drugie miejsce w województwie.

Trzeba wspomnieć iż na co dzień Iza i Krzyś trenują w klubie Victoria Chróścice. Opiekę trenerską na tych zawodach spełniał Marcin Kondziela. Szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji wyjazdu na zawody należą się panu Marcinowi Michno.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.