III miejsce dla naszych dziewczyn

W dniu 14.01.2020 r. w Niemodlinie odbył się finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu dzięki wygranej w mistrzostwach gminy, powiatu docierając aż na Mistrzostwa Województwa Opolskiego. Pierwszy mecz w rozgrywkach grupowych z ZSP Chocianowice przyniósł nam zwycięstwo 3:1. Drugi mecz
również wygraliśmy 3:1 z PSP 2 Zdzieszowice. Wygrane te dały nam awans do półfinału. W półfinale trafiliśmy na faworytki tego turnieju PSP Dalachów. Dziewczyny o włos były od wygranej ale niestety nie udało się i przegrały po zaciętym pojedynku 2:3.W meczu o trzecie miejsce nasze dziewczyny spotkały się z PSP Pawłowiczki pokonując rywalki 3:1 i ty samym zdobywając brązowy medal Mistrzostw Województwa . Naszą drużynę reprezentowały Izabela Matros i Olivia Wilińska. Opiekę trenerską na tych zawodach sprawował Marcin Kondziela.