Kampania „STOP PRZEMOCY!”

W dniach od 09.03 – 31.03 była  organizowana w naszej szkole kampania “Stop przemocy”.

W ramach akcji  klasy przygotowały plakaty  pod hasłem przewodnim “Stop przemocy w szkole!”. Również odbyły się pogadanki  oraz zajęcia z psychologiem szkolnym . W klasach I – III – odbyła się pogadanka na  temat – Jak radzić sobie z emocjami.
Natomiast w klasach  IV – VIII odbyły się lekcje oraz pogadanki na temat przeciwdziałania przemocy.   Do tego samorząd uczniowski nagrał film informujący czym przejawia się przemoc, zarówno w szkole, jak i w wirtualnym świecie, oraz jak można temu zapobiec. Organizatorami  i inicjatorami akcji byli psycholog szkolny p. Donata Bieniek, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego p. Mateusz Młynek oraz p. Anna Skrzipietz.  Przedstawiamy prace uczniów oraz film nagrany przez Samorząd Uczniowski.