Kolęda łączy pokolenia

Ciepło Świąt Bożego Narodzenia ogarnia wszystkich i dlatego co roku organizowana jest Wigilia dla samotnych i starszych mieszkańców  Chróścic. W gronie sąsiadów i znajomych nasi Seniorzy dzielą się opłatkiem i radością zbliżających się świąt. Nasi uczniowie uświetnili swoimi występami to wyjątkowe spotkanie. Zaśpiewali kolędy i pastorałki.                                                            Na zaproszenie Koła Seniorów  dzieci ponownie udały się na spotkanie kolędowe. Zaprezentowali kolędy , wiersze o tematyce bożonarodzeniowej oraz utwory instrumentalne. Wspólne śpiewanie kolęd to tradycja, którą warto pielęgnować, a radość i uśmiech starszych ludzi to najlepsza motywacja do podejmowania różnych działań na rzecz naszego środowiska.