Koncert dla przedszkolaków

W czwartek, 15 grudnia, pod kierunkiem Pani Doroty Trojan odbył się mini koncert dla dzieci i ich opiekunów z Niepublicznego Przedszkola w Chróścicach. Przedszkolaki wysłuchały uczniów, którzy zagrali na pianinie, fletach, klarnecie, ale najwięcej atrakcji miały kiedy usłyszały dźwięk werbla. Dzieci aż zerwały się z miejsc i zaczęły poruszać się w rytm muzyki. Podczas koncertu można było dowiedzieć się wielu ciekawostek o instrumentach, ale przede wszystkim samemu zagrać w mini orkiestrze. Dzieci stanęły na wysokości zadania i podjęły się próby zagrania samemu na różnych instrumentach. Efekt sprawił wiele radości, o czym informował uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa dla występujących. Kto wie, może w nie jednym z nich ukrywa się talent muzyczny?