Konkurs kolęd z okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego online Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Opolu

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Opolu ogłosił konkurs, którego przedmiotem było przedstawienie niemieckojęzycznych kolęd.  Uczennica naszej szkoły Julia Smolińska – klasa VI b wzięła udział w konkursie on-line, nagrywając wykonanie kolędy „Kling Glöckchen, klingelingekling”. podczas transmisji jarmarku on-line.

Komisja oceniała występy, biorąc pod uwagę: oryginalność, stopień trudności piosenki, pomysłowość i prezentację oraz  poziom warsztatu muzycznego.

Zwycięskie wykonania były zaprezentowane podczas koncertu on-line jarmarku bożonarodzeniowego w Opolu.

Julia została nagrodzona pięknymi nagrodami, ufundowanymi przez organizatora konkursu.

Nauczyciel języka niemieckiego
mgr Irena Weber