Konkurs recytatorski „Wierszoklatka”

Dnia 7 maja 2021 roku odbył się konkurs recytatorski „Wierszoklatka”. Uczestnicy długo czekali na ten moment, ponieważ termin został przesunięty z powodu przejścia na nauczanie zdalne. Uczniowie z klas 1-3 prezentowali wiersze o zwierzętach. Występy były wspaniale przygotowane, często wzbogacone o elementy stroju i rekwizyty.

Dzieci wystąpiły na szkolnej scenie, pokazując swoje umiejętności i niejednokrotnie przezwyciężając strach, dlatego uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dla nas wszyscy jesteście wygrani!

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Udało się jednak wyłonić zwycięzców:

Miejsce I – Dawid Glatki
Miejsce II – ex aequo Amelia Kulig i Hanna Urbańska
Miejsce III – Alan Kubicki
Wyróżnienia: Eliza Stanik, Marek Kotłowski i Lena Kamińska

Dziękujemy za udział, gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w innych konkursach realizowanych przez szkolną bibliotekę w ramach projektu Zaczytana Szkoła.

Justyna Kasprzyk-Ressel

nauczyciel bibliotekarz