KONKURSU NA PROJEKT OKOLICZNOŚCIOWEJ STATUETKI SYMBOLIZUJĄCEJ TYTUŁ „ZASŁUŻONY OBYWATEL GMINY DOBRZEŃ WIELKI”

Rada Gminy Dobrzeń Wielki przygotowuje się do zmiany uchwały odnośnie tytułu Honorowy Obywatel Gminy Dobrzeń Wielki i rozdzieleniu obowiązujących obecnie odznaczeń na dwa osobne:

–  Honorowy Obywatel jako tytuł przeznaczony dla uhonorowania osób spoza terenu Gminy Dobrzeń Wielki

– Zasłużony Obywatel jako tytuł przeznaczony dla uhonorowania osób zamieszkałych na terenie Gminy Dobrzeń Wielki

W związku z obowiązującym dotąd tytułem Honorowy Obywatel, odznaczenie pozostawiamy w niezmienionej formie, natomiast tytuł Zasłużony Obywatel jako nowy element nie posiada żadnego okolicznościowego odznaczenia, stąd też idea konkursu i odwołanie się do uczniowskiej wyobraźni .

Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego  uczestnictwa  w konkursie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody

Pod poniższym linkiem dostępny regulamin :