Kraulem po miejsce na podium

10.10.2018 r. w krytej pływalni „Delfin” w Krapkowicach odbyły się amatorskie zawody pływackie pn. „Umiem Pływać”. Były to zawody dla uczniów klas I-3 szkół podstawowych uczestniczących w programie MSiT „Umiem Pływać”. Zawody odbyły się na dystansach 25 metrów stylem dowolnym i grzbietowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Dodatkową konkurencją była sztafeta mieszana na dystansie 4×25 metrów. Ogółem w imprezie wzięło udział 81 zawodników, w tym 10 z naszej szkoły.
Wielkim wyczynem popisali się Piotrek Śniatała i Gabriel Stanik, którzy zajęli kolejno II miejsce (25 m kraulem) i III miejsce (25 m grzbietem).

Wielkie brawa należą się także pozostałym członkom kadry, gdyż każdy uczeń musiał przepłynąć 25 m kraulem i grzbietem oraz sztafetę.