Kreatywna Edukacja

O tym ,że wiele rzeczy możemy zrobić własnoręcznie, nawet świece, mogli się  przekonać uczniowie naszej szkoły.

8.12.2016 roku  111 uczniów szkoły podstawowej wraz z opiekunami wzięło udział w kreatywnych warsztatach przedświątecznych. Każdy mógł zostać  Twórcą Światła , nauczyć  się kreatywnego spojrzenia na proces twórczy i  pogłębić swoją wrażliwość estetyczną. Taka ilość uczestników świadczy, że warto organizować taki rodzaj zajęć.

Wszystkim biorącym udział w warsztatach serdecznie dziękuję i zapraszam na następne.

Myślę, że znowu Was zaskoczę ….

Koordynator Warsztatów

Dorota Lewandowska- Jaroń