Kropki, kropeczki

W poniedziałek 17 września wszyscy uczniowie szkoły jak i nauczyciele włączyli się do wspólnej zabawy w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Tematem przewodnim jak łatwo domniemać była kropka. Każda z klas ubiegała się o tytuł “Najbardziej kropeczkowej klasy”. Pomysłów było wiele, a efektów końcowych jeszcze więcej. Komisja oceniająca musiała jednak wybrać tylko jedną klasę. Okazało się, że zaszczytny tytuł przyznano uczniom IVa. Postanowiono również, aby nagrodzić najbardziej “kropeczkowego nauczyciela”, a zostały nimi panie Giewanowicz i Wencel.Wręczenia nagród dokonała pani dyrektor. Sponsorem tegorocznych niespodzianek była lodziarnia Sopelek.

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony jest na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Dziękujemy sponsorowi i wszystkim biorącym udział, zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok.