Laptopy, tablety – doposażenie szkoły w sprzęt multimedialny

W ramach projektów : ,, Kreatywna Opolszczyzna – program twórczych metod kształcenia w szkołach Agromeracji Opolskiej”, nasza szkoły otrzymała 7 laptopów do nauki zdalnej  dla nauczycieli  oraz 25 tabletów wraz z usługą dostępu do Internetu dla uczniów – z Państwowego   Instytut Badawczego NASK – operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.  Sprzęt nowej generacji znacznie poprawił komunikację medialną i  uatrakcyjnił lekcje on-line. Przyczynił się do rozwoju edukacji cyfrowej, kształtowania kompetencji kluczowych. Dziękujemy   Gminie Dobrzeń Wielki, która  przystąpiła do realizacji projektu ,, Kreatywna Opolszczyzna – program twórczych metod kształcenia w szkołach Agromeracji Opolskiej  i tym samym doposażyła  szkołę w sprzęt komputerowy.
mgr Renata Dąbrowska – dyrektor PSP