” Maleńka Miłość przychodzi aby zbawić świat..”

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel. Historia Narodzin Pana Jezusa została osadzona w czasach współczesnych. Uczniowie naszej szkoły ukazali  jak ważne są tradycje, na nowo pojawiła się w nas tęsknota za Tym, który rodzi się abym ja mógł żyć,  żyć w radości i dzielić się tą radością, uśmiechem , pomocną dłonią z innymi.
Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w te Jasełka , takie inne niż zawsze  i na nowo obudzili w nas nadzieję, że warto nieść miłość i pokój . Niech Boże Dzieciątko błogosławi Wam i waszym rodzinom !
Link do obejrzenia szkolnych jasełek :