Mały Olimpijczyk w Chróścicach

20.11.2019 w chróścickiej szkole odbył się finał gminy w Małym Olimpijczyku, czyli wyścigach rzędów techniczno – sprawnościowych obejmujących 8 konkurencji.

Łącznie do rywalizacji stanęły 3 drużyny dziewcząt i 3 chłopców ze szkół ZSP w Kup, PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim i gospodarze PSP w Chróścicach.

Z powodu odbywających się w szkole warsztatów uczniowie z rocznika 2009 nie mogli brać udziału w zawodach. Z tego powodu wystartowali uczniowie z klas 3 i 2. Chłopcy i dziewczyny mimo, że byli młodsi, to i tak radzili sobie bardzo dobrze. Męska cześć chróścickiej drużyny walczyła nawet z Kup w dogrywce o pierwsze miejsce, co bardzo dobrze rokuje na następny rok. Ostatecznie nieznacznie przegraliśmy.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1. PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim