Mikołajkowy wyjazd kl. 2

Z okazji Mikołajek klasa II wraz z całą szkołą udała się do Opola do kina na film o reniferze imieniem Alex. Dzieci poznały trudne życie małego renifera. Film był bardzo interesujący i ciekawy. Po projekcji  uczniowie spacerując ulicami Opola podziwiali świąteczne dekoracje. W Bibliotece Miejskiej odbyła się lekcja biblioteczna poświęcona emocjom. Dzieci wysłuchały ciekawych książek i wypowiadały się o różnych emocjach, które przeżywali bohaterowie. Następnie  wykonali pracę związaną z tematem zajęć. Na koniec pobytu w Opolu zwiedziły Jarmark Bożonarodzeniowy, niestety nie udało się nam przejechać na młyńskim kole, ale za wata cukrowa była pyszna. Dzięki Radzie Rodziców pobyt w Opolu był bardzo sympatyczny i ciekawy.