Misiowe spotkanie z Pierwszakami!

Światowy Dzień Pluszowego Misia jest doskonałą okazją do większego zwrócenia uwagi na pluszowych przyjaciół, którzy są bardzo ważni w życiu każdego dziecka. Pomimo wielu atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija, a uczniowie naszej szkoły po raz kolejny to udowodnili.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Pluszowym Misiem w zakładce Biblioteka – Galeria.
W Święto Misia uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w zajęciach online, na których poznali historię Pluszowego Misia, zgadywali z jakiej bajki pochodzi prezentowany Miś. Poznali również misiowych bohaterów książek dla dzieci oraz włączyli się do aktywnej zabawy, wstając od komputera, by poćwiczyć razem z misiem. Za udział w zajęciach każdy uczeń otrzymał pamiątkowy Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.
O wynikach konkursu na zdjęcie z misiem poinformujemy niebawem.
Do 30 listopada czekamy na przesłanie recenzji książki z misiowym bohaterem. Recenzję możesz przesłać na adres: biblioteka@szkolachroscice.pl

Bibliotekarz