Mistrzowski weekend

W dniach od 18 do 20 maja w Kędzierzynie -Koźlu, odbyły się XX Mistrzostwa Zespołów Mażoretkowych z całego kraju. Na mistrzostwach wystąpiła “Seniorita”  z Dobrzenia Wielkiego, której to szeregi zasilają uczennice z naszej szkoły. Pokazały wysoki poziom umiejętności okupiony wysiłkiem wielogodzinnych treningów, co z kolei przełożyło się na pasmo sukcesów.

Grupa kadetek, do której należą:Sara Gandyra, Wiktoria Mateja, Anika Zdera, Julia Smolińska i Wiktoria Kopczewska,  zdobyły:

I miejsce w układzie mini formacja kadetki baton

II miejsce kategoria przemarsz baton

III miejsce kategoria scena baton

Grupa juniorek w skład której wchodzą:Katrin Pampuch, Amelia Gandyra, Dominika Gatzaka, Laura Kwosek w perfekcyjnym stylu zajęły

I miejsce przemarsz baton juniorki

I miejsce scena baton juniorki

I miejsce mini formacja baton juniorki

Jakby tego było mało w kategorii seniorek Emilie Zdera została wicemistrzynią Polski w układzie junior baton solo oraz mistrzynią Polski w duet junior baton. Ponadto seniorki uzyskały Grand Prix Mistrzostw Polski.

Trenerką dziewczyn jest Marta Jabłońska.

Gratulujemy niesamowitych sukcesów oraz trzymamy kciuki za kolejne.