„Muzyka jest dla wszystkich po to, żeby wyzwalać dobro i zwalczać zło”

1 czerwca w naszej szkole odbył się XX Szkolny Przegląd Artystyczny. Po raz kolejny nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne: śpiew, grę na instrumentach i taniec. Ze względu na lekcje zdalne starsi uczniowie przygotowali filmiki o swoich pasjach i zainteresowaniach. Pokazały one, że chróścickie dzieci są kreatywne i podejmują różne wyzwania. Naszym uczniom nie jest obca jazda konna, taniec towarzyski, gimnastyka artystyczna, mażoretki, judo, robotyka, malarstwo, czy układanie kostki Rubika. Mam nadzieję, że wszystkie występy zainspirują i zachęcą inne dzieci do podejmowania wysiłku i rozwijania swoich  talentów. W tym roku rozdano 60 medali, wyjątkowo wszystkie złote, żeby docenić podjęty wysiłek, w tym trudnym pandemicznym czasie. Gratuluję wszystkim uczniom, którzy mieli chęć i odwagę podzielić się swoimi pasjami i zaprezentować je koleżankom i kolegom.

Dorota Trojan