Najlepsi z najlepszych po raz XVII

W poniedziałek (5 czerwca) w naszej szkole odbył się XVII Przegląd Artystyczny, który był okazją do zaprezentowania swoich umiejętności. Zgłoszeni wcześniej uczniowie wzięli udział w konkursie, który miał wyłonić najlepszych. Nagrodą będzie przede wszystkich możliwość publicznego wystąpienia podczas Rodzinnego Festynu, który odbędzie się 10 czerwca 2017r. Uczestników oceniało jury, w skład którego wchodzili nauczyciele naszej szkoły: pani Justyna Kasprzyk-Ressel i pani Daria Giewanowicz oraz gościnnie s. Rafała. Szanownemu jury serdecznie dziękujemy. Wyniki poznamy dopiero podczas festynu. Od pani Justyny wiemy, że ocena była trudna, ponieważ uczniowie prezentowali szeroki wachlarz umiejętności, począwszy od śpiewu, tańca, gry na instrumentach czy żonglerki. Każdy był wyśmienity, a na szczególne uznanie zasługuje fakt, że nikomu nie zabrakło odwagi, aby zaprezentować się na scenie, a każdy występ kończył się gromkimi brawami.