Niezwykły Mol Książkowy

Dzięki czarom p. Liliany Kupisińskiej w naszej szkole zamieszkał Moluś Książkowy. Ten przesympatyczny fioletowy stworek uwielbia podróże, dlatego już wkrótce zacznie odwiedzać domy uczniów. Moluś nie jest wymagający – nie trzeba przygotowywać przyjęcia na jego cześć, bo ani nie je, ani nie pije. Żywi się tylko przeczytanymi mu książkami. Każdy, kto przygarnie Molusia na 1-2 dni, będzie musiał mu coś głośno poczytać. Do wspólnej lektury można zaprosić rodziców, rodzeństwo, przyjaciół – to naprawdę uszczęśliwia Molusia. W tak wyjątkowych chwilach warto zrobić pamiątkowe zdjęcie i wkleić je do Molusiowego pamiętnika oraz wysłać na adres molus.ksiazkowy@szkolachroscice.pl Dzięki temu na stronie naszej szkoły powstanie piękna galeria.