Nowy Rok Szkolny 2020/2021 rozpoczęty!

Pierwszy dzień września jest przez wielu uczniów dniem wyczekiwanym. Najbardziej tęsknimy za kontaktem z rówieśnikami. Tym bardziej po tak długiej przerwie spowodowanej koronawirusem i przejściem na edukację zdalną. I choć dalej musimy zmagać się z epidemią, to cieszymy się, że Nowy Rok Szkolny przywitaliśmy w murach szkoły.

Przebieg uroczystości musiał zostać dostosowany do obecnej sytuacji.

Uczniowie klasy pierwszej udali się wraz z Rodzicami na salę gimnastyczną. Tam przywitała ich Wychowawczyni – Pani Dorota Lewandowska-Jaroń wraz z Panią Dyrektor – Renatą Dąbrowską. Nowym uczniom zostały wręczone upragnione rogi obfitości. Uczniowie z klas II-VIII przywitali Nowy Rok Szkolny w swoich salach wraz z wychowawcami. Otrzymali świadectwa oraz nagrody za wyniki w nauce w ubiegłym roku szkolnym.

Życzymy w Roku Szkolnym 2020/2021 dużo zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celu, zaangażowania i spełnienia.