“Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”

W związku z realizacją projektu “Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!” prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, nasza szkoła otrzymała 10 laptopów. Sprzęt trafił również do innych szkół podstawowych dzięki unikatowej w skali całego kraju inicjatywie Zarządu Województwa Opolskiego mającej na celu wyposażenie nauczycieli w regionie w sprzęt do nauki zdalnej. Należy wspomnieć, że przekazany przez Samorząd Województwa Opolskiego sprzęt elektroniczny, może służyć nie tylko podczas nauki zdalnej, ale również wtedy, gdy uczniowie i nauczyciele wrócą do szkół.
W całym projekcie w naszym województwie 382 szkoły podstawowe, otrzymały komputery do prowadzenia zdalnego nauczania. W sumie zakupionych zostało 4957 laptopy o łącznej wartości 14,9 miliona złotych. Nauczyciele wzięli również udział w szkoleniach przeprowadzonych przez pana Adama Kowalskiego na temat bezpieczeństwa cyfrowego w ramach zdalnego nauczania oraz MS TEAMS w pracy zdalnej z uczniem.

Serdecznie dziękujemy!

Dyrektor wraz Z Gronem Pedagogicznym