Pasje Mai z kl. 1 .Z cyklu ” Nasze talenty”

Maja Długosz uczennica kl. 1 naszej szkoły mimo tak młodego wieku może się pochwalić osiągnięciami z gimnastyki artystycznej, którą zaczęła ćwiczyć niespełna trzy lata temu. Treningi  rozpoczęła we wrześniu 2019, po kilku miesiącach treningu przeniesiona została do grupy zaawansowanej. Początkowo treningi odbywały się 2 razy w tygodniu po godzinie. W grupie turniejowej  odbywają się 4 razy w tygodniu po 2 godziny. To trudny i wymagający sport. Czasem przygotowania do zawodów wymagają dużo więcej czasu. Maja trenuje w klubie RG ART  Opole, a trenerem jest   p. Olha Kulyzhska.

Maja ma za sobą udział w kilku turniejach ogólnopolskich. W ostatnim turnieju w tym roku szkolnym w Gliwicach zajęła razem z koleżankami z klubu w układzie zbiorowym I miejsce oraz indywidualnie 2 miejsce. Dodatkowo Maja uczestniczy w treningach kalisteniki.

Brawo Maju !!! Śledzimy Twoje występy i zawsze za Ciebie trzymamy kciuki

Koleżanki i koledzy z kl. 1 wraz z wych. D. Lewandowską- Jaroń