Pożegnania nadszedł czas…

Po trzech pracowitych latach, nastąpił czas pożegnania uczniów klasy trzeciej w z wychowawcą – panią Dorotą Trojan. Z tej okazji mamy przygotowały słodki poczęstunek. Wspaniały tort i przekąski zakończyły nasze wspólne zmagania z edukacją. Na tę chwilę został przygotowany pokaz zdjęć i filmików z najciekawszymi wydarzeniami z życia klasy III.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, wręczenie świadectw, nagród za wyróżniającą pracę w czasie całego roku szkolnego oraz listów gratulacyjnych i podziękowań zakończyło I etap edukacji szkolnej. Wszystkim uczniom życzę wspaniałych, bezpiecznych wakacji i sukcesów w klasie IV.

Wychowawczyni

Dorota Trojan