Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

W poniedziałek 4 września w naszej szkole rozpoczął się kolejny rok szkolny. Po Mszy św.  odbył się uroczysty apel, na którym gościem  honorowym była pani Wójt Irena Weber. Po odśpiewaniu hymnu  Martyna oraz Mateusz z klasy II gimnazjum powitali wszystkich zgromadzonych: uczniów, grono pedagogiczne oraz rodziców.Nie zabrakło przemówienia pana Dyrektora Mirosława Gutki. Głos zabrała również pani Weber życząc wszystkim sukcesów i wytrwałości, gratulując jednocześnie wysokich wyników egzaminu gimnazjalnego.Po przemówieniach uczniowie klas IV zaprezentowali program artystyczny.Na flecie poprzecznym zagrała uczennica Paulina Stanik. Punktem kulminacyjnym było wręczenie zwyczajowych tyt uczniom, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę w szkole. W tym roku powitaliśmy dwudziestu pierwszoklasistów, którzy będą zgłębiali naukę  pod fachowym okiem pani Doroty Lewandowskiej-Jaroń.Po apelu wszyscy udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.