Spotkanie z Panem Policjantem

Dnia 30 października najmłodsi uczniowie  mieli okazję porozmawiać z Policjantem dzielnicowym asp. Krzysztofem  Załuskim o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz bezpiecznym zachowaniu się w szkole i poza nią.Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, o czym świadczyły liczne pytania kierowane do pana Policjanta.

Fachowe przeprowadzenie zajęć przez specjalistę w dużym stopniu przyczyniły się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych i niebezpiecznych wśród uczniów oraz, mamy nadzieję, że pozytywnie wpłynie na ich zachowanie w szkole i poza nią.

Zajęcia z przedstawicielem Policji są jednymi z wielu działań realizowanych w ramach programu wychowawczo – profilaktycznego naszej szkoły.

Pedagog szkolny Małgorzata Samson