Sukces pana Marcina Kondzieli

W dniach 7-9 października bieżącego roku odbyły się w Łodzi Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym. W turnieju wziął udział pan Marcin Kondziela, który na co dzień realizuje swoje sportowe pasje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Chróścicach. Warto podkreślić, że pan Marcin był jedynym reprezentantem województwa opolskiego w kategorii mężczyzn do 40 lat. Podczas tenisowych konfrontacji reprezentant chróścickiej szkoły dotarł do półfinału, w którym rozegrał mecz z Pawłem Janowskim z Lublina oraz  z Grzegorzem Sajnajem z Ludwina. Zabrakło przysłowiowej kropli szczęścia aby stanąć na podium. Niemniej jednak pan Kondziela zajął  IV miejsce plasując się w czołówce nauczycieli i pracowników oświaty na XXVI Mistrzostwach  Polski.