Święta tuż, tuż…

Święta wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci, jak i dorośli. To święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które warto przekazywać młodszym pokoleniom.

W ostatni, przedświąteczny dzień w szkole Pierwszoklasiści uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych, w czasie których poznawali tradycje związane z tymi Świętami. Zdobili odlewy gipsowe z wielkanocnymi motywami i ozdabiali pisanki. W tym dniu uczniowie klasy 7 na lekcji plastyki wykonali piękne ozdoby, którymi można było udekorować szkolny korytarz. Zarówno tym małym jak i dużym uczniom nie brakowało zapału do pracy.

Na pierwszoklasistów i ich wychowawczynię czekała w klasie miła niespodzianka- “Zajączek” tradycyjnie  zostawił dla nich słodkie niespodzianki.