Święta tuż, tuż

“To człowiek człowiekowi najbardziej jest potrzebny do szczęścia”.

Paul Holbach

Podczas grudniowych zajęć świetlicowych uczniowie klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścicach, pod opieką pań: Doroty Trojan i Zuzanny Halupczok przygotowali świąteczne niespodzianki dla mieszkańców hospicjum w Starych Siołkowicach. Pracy było sporo, ale efekty są wspaniałe! Powstały dekoracje, które na pewno sprawia wiele radości chorym. Wszystkie dzieci pracowały bardzo wytrwale i z zaangażowaniem. Najpierw pojawiły się choinki, które trzeba było pomalować i pięknie udekorować. Następnie na drewnianych krążkach umieszczone zostały figurki aniołków, choinek, Mikołajów i bałwanków. Świąteczne stroiki zostały ślicznie udekorowane małymi ozdobami. Wyjątkowe prace odzwierciedlają ich wrażliwość i chęć pomocy innym.