Wakacje!

W piątkowy poranek 22 czerwca wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami pożegnali kończący się rok szkolny 2017/2018  na uroczystej akademii. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Daria Giewanowicz, dziękując wszystkim za podjęty trud i wytężoną pracę.Oprócz części artystycznej był czas na wręczanie nagród i wyróżnień, zarówno za osiągnięcia w nauce jak i sportowe, a także za 100% frekwencję. Wyłoniono Mistrza Szkoły Podstawowej – Alicję Kołodziej oraz Mistrza Gimnazjum-Mateusza Wosza. Tradycyjnie już wręczono nagrody w ramach Dyktanda o Pióro Dyrektora. Pożegnano uczniów klasy III gimnazjum, którzy od września podejmą naukę w nowych szkołach.Na zakończenie uroczystości zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie klasy III po otrzymaniu świadectw rzucili biretami. Nad przebiegiem końcoworocznej uroczystości czuwali Łukasz Matros i Karolina Stiller, którzy wykazali się należytym profesjonalizmem.  Nie zabrakło podziękowań, słów uznania oraz kręcącej się w oku łezki. Niemniej jednak wakacje uznaje się za rozpoczęte.