Weekend cudów-finał Szlachetnej Paczki

Od wtorku 28 listopada do czwartku 7 grudnia  w naszej szkole trwała zbiórka rzeczy w ramach ogólnopolskiej akcji “Szlachetna Paczka”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz rodziców, ilość zebranych darów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz produktów żywnościowych pojawiły się też ubrania, pościel, środki czystości oraz piekarnik co pozwoliło na skompletowanie listy zapotrzebowania dla wybranej rodziny. Dzięki uprzejmości Salonu Urody Lejdis z Opola rodzina została obdarowana bonami upominkowymi.W tegorocznej XVII edycji “Szlachetnej Paczki” było zgłoszonych ponad 20 tysięcy rodzin, a co najważniejsze wszystkie zostały obdarowane przez swoich darczyńców. Tym bardziej cieszy fakt, że jako społeczność szkolna mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnym przedsięwzięciu.

Szczególne podziękowania składamy uczniom i rodzicom za udział w akcji, a także panu dyrektorowi Mirosławowi Gutce, który 9 grudnia podjął się dostarczenia prezentów do magazynu “Szlachetnej Paczki”.