Wiktoria Opała wyśpiewała sukces

W dniu 1 lutego 2017 w Opolu odbył się XI Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej „Śpiewamy Razem” również dla szkół podstawowych. Organizatorem tego festiwalu był Zespół z Oddziałami Integracyjnymi oraz Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu. W festiwalu udział wzięło wielu uczestników ze szkół z całej Opolszczyzny. Naszą Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Chróścicach  w kategorii soliści reprezentowała Wiktoria Opała z klasy piątej.  Wiktoria za brawurowe wykonanie utworu  „Titanium” (autorzy: Sia Furler, David Guetta) zdobyła III miejsce. Nasza uczennica  doskonale zaprezentowała się na festiwalowej scenie, a jej śpiew i wspaniała stylizacja zapewniły niezapomnianych wrażeń  wszystkim obecnym.