Wygrana w finale powiatowym Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Uczennice z klas 2 i 3 wywalczyły awans do finału wojewódzkiego w XX edycji popularnego na całą Polskę turnieju piłki nożnej dla dzieci. W rozgrywkach mogą brać udział wszystkie szkoły i kluby sportowe.
Finał powiatu opolskiego dziewcząt w wieku U10 odbył się w środę 23.10.2019 r. na stadionie LZS “Śląsk” Łubniany. Na spowitym mgłą boisku rywalizowaliśmy z PSP Zagwiździe i PSP Łubniany.
W pierwszym meczu zremisowaliśmy 1:1 z PSP Zagwiździe, w drugim wygraliśmy 4:0 z PSP Popielów. Ostatecznie zajęliśmy pierwsze miejsce razem z Zagwiździem. Konieczne było rozegranie meczu finałowego, który wygraliśmy 5:2.
Strzelczynie bramek: 4 Julia Kampa, 4 Lena Gierok, 2 Julia Nowak.
Naszą szkołę reprezentowały: Emilii (kapitan), Pauline (bramkarka), Sonia (bramkarka), Julia K., Julia N., Lena, Eliza, Nikola, Anita.