XIX edycja Szkolnego Przeglądu Artystycznego rozstrzygnięta

21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny został powitany muzycznie. W tym dniu odbył się XIX Szkolny Przegląd Artystyczny. Wystąpiło 59 wykonawców. Po raz pierwszy zaprezentowały się przedszkolaki z obu chróścickich przedszkoli. Uczestnicy wykonali piosenki, taniec, grę na instrumentach a także pokaz karate. Jury wysoko oceniło występy uczniów i przyznało dyplomy oraz złote, srebrne i brązowe medale. Przegląd muzyczny zakończył się pokazem filmowym pasji i zainteresowań naszych uczniów.  Zaprezentowano skoki na trampolinie w wykonaniu Pauliny Wójcik, taniec towarzyski – Paweł Lazik, boks –Martyna Sochor,  mażoretki- Katrin Pampuch, jazda konna – Jessica Wasik i robotyka – Dominik Kwosek. Publiczność  nagrodziła wszystkich wykonawców ogromnymi brawami.