Z Chróścic do Opola

30 kwietnia uczniowie naszej szkoły w składzie: Danusia Mączka, Wiktoria Mateja, Zuzka Żmudź, Dawid Golec, Jessica Wasik , Szymon Kokot,  Milena Sochor, Madzia Malcharczyk i Martyna Strzelec wzięli udział w nagraniu piosenki  w Opolu. W czasie otwarcia Centrum Seniora w Chróścicach dzieci zaprezentowały piosenkę  „Chróścickie wędrowanie”, który to utwór zachwycił Panią Sołtys. Publicznie obiecała, że zasponsoruje nagranie tej piosenki i w ten sposób dzieci znalazły się w studio nagrań „Studio dla ciebie” w Opolu. Każdy z uczestników nagrywał solo całą piosenkę, która później będzie zmiksowana w całość. Mimo stresu, dzieciaki spisały się świetnie. To było ciekawe doświadczenie dla wszystkich. Nie jest to jednak pierwsze nagranie naszych uczniów.

Na tegorocznym Szkolnym Przeglądzie Artystycznym szczególnie wyróżnił się uczeń klasy I Marek Kotłowski, który wykonał piosenkę Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”, zdobył złoty medal i nagrał swoją piosenkę w studio nagrań. Wkrótce ukaże się płyta naszych uczniów. Zachęcam wszystkich do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

opr.Dorota Trojan