Z Rodziną – Dla Rodziny, bawimy się razem

W ubiegłą sobotę pomimo kapryśnej pogody na boisku LZS Victoria odbył się festyn z ” Z Rodziną-Dla Rodziny”. Wszystkich przybyłych gości na wstępie powitał Dyrektor Mirosław Gutka, życząc wszystkim wyśmienitej zabawy i miłych chwil. Na scenie natomiast pojawili się laureaci XVII Szkolnego Przeglądu Artystycznego aby zaprezentować swoje umiejętności. Były też pokazy Młodych Naukowców, którzy sprawili, że publiczność z zapartym tchem śledziła ich chemiczne prezentacje, pełne dynamiki i tajemniczych  mikstur. Gościnnie na scenie wystąpiły też dzieci z chróścickich przedszkoli, wprawiając niejednego widza w zachwyt.Było sporo atrakcji dla dzieci, które były darmowe w ramach minionego Dnia Dziecka:dmuchańce,kącik bajek,  wysepki aktywności, kąciki piękności, studio tatuażu. Były też wyzwalające adrenalinę konkurencje, jak: strzały do bramki celnościowej, przeciąganie liny oraz mecz ojcowie-synowie. Było sporo dobrej zabawy i artystycznych doznań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie rodziców, nauczycieli z panem dyrektorem na czele oraz sponsorów, dzięki którym imprezę można zaliczyć do udanych. Wszystkim składamy  szczere podziękowania.