Zajęcia wyjazdowe w ramach projektu Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki

W środę 4 października uczniowie klas Va, Vb, oraz VII wraz z opiekunami udali się na pełen wrażeń wyjazd do Parku Nauki i Ewolucji Człowieka w Krasiejowie. Była to kontynuacja zajęć wyjazdowych w ramach projektu Sekrety Nauki 9.1.2 współfinansowanego ze środków EFS. Na sam początek uczniowie zapoznali się  z ekspozycjami:Rozwój Noża,Rozwój Naczyń, Rozwój Pisma, Grobowiec.Kolejnym punktem zwiedzania były Okna Prehistorii. Nie zabrakło też podróży promem kosmicznym. Wehikuł czasu pozwolił odczuć na własnej skórze powiew przeszłości. Uczniowie zwiedzili także oceanarium prehistoryczne i pawilon paleontologiczny. Przed powrotem do domu na wszystkich czekał obfity obiad.

Był to dzień niezwykłych zdarzeń pozwalających na poznanie zawiłych losów świata sięgających kilku milinów lat wstecz.