Zakończenie projektu niemieckojęzycznego „Deutsch AG”

Projekt Deutsch AG skierowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. W ramach projektu uczniowie tygodniowo uczestniczyli w dwóch dodatkowych lekcjach języka niemieckiego realizowanych w formie kursu.  Dzięki udziałowi w dodatkowych zajęciach jego uczestnicy nie tylko mogli polepszyć swoją znajomość języka niemieckiego, ale także poznawali nowe ciekawostki krajoznawcze, historyczne i kulturalne krajów niemieckojęzycznych. Projekt trwał od 02.09.20r. – 18.12.20r., w  tym czasie, w sumie odbyło się w każdej grupie 30 dodatkowych godzin języka niemieckiego. Pod koniec kursu uczniowie rozwiązywali test wiedzy i umiejętności z języka niemieckiego – był to warunek otrzymania certyfikatu. W dniu 22.12.20r. nastąpiło uroczyste zakończenie projektu. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat oraz drobny upominek. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się zgodnie z zaleceniami GIS.

Serdecznie gratulujemy!

Nauczycielki j. niemieckiego