Anielski wyjazd

W dniu 11.06.209r. odbyła się wycieczka ministrantów i marianek. Inicjatorem wyjazdu był ksiądz proboszcz Zygmunt Jaworek.  Pierwszym punktem programu było Sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie. Tam odbyła się msza święta. Następnie nowicjusz opowiedział o historii powstania sanktuarium, a po tym krótka chwila na pamiątki. Następnie uczestnicy wycieczki zwiedzili zamek w Bobolicach.  Kolejnym miejscem zwiedzania byłą Święta Anna , gdzie uczniowie zostali oprowadzeni po klasztorze sióstr Dominikanek oraz rozmawiali z siostrą tego zgromadzenia. Ostatnim miejscem zwiedzania były Gidle  i tamtejsze Sanktuarium Matki Bożej. Uczniowie poznali historię powstania sanktuarium. Wszyscy uczestnicy  bardzo zaangażowali się w duchowe przeżywanie wyjazdu.

Opr. mgr  Anna Skrzipietz